Prekės ženklai

Valio Gefilus

Gardūs pieno produktai, kurie yra papildyti unikaliomis ir geriausiai pasaulyje ištirtomis pieno rūgšties bakterijomis LGG® . Gausiai tyrimais įrodyta, kad šios pieno rūgšties bakterijos, vartojamos kasdien, didina natūralų organizmo atsparumą, balansuoja virškinimamojo trakto veiklą ir apsaugo bei atkuria žarnyno veiklą, ypač vartojant antibiotikus.

Visi "Valio Gefilus" jogurtai ir jogurto gėrimai yra be laktozės.

 

Alma

Tai kasdieniniai produktai: pienas, kefyras, grietinė  bei išskirtinio skonio jogurtai ir varškės desertai.
Šis prekės ženklas vienas žinomiausių ir mylimiausių Estijoje. Produktai gaminami iš švaraus ir aukščiausios kokybės pieno. Gausus asortimentas ir puikūs skonių deriniai sulaukė lietuvaičių pripažinimo.

 

 

Valio Eila

Tai produktai be laktozės: pienas, sviestas. „Valio“ pirmoji pasaulyje pradėjo gaminti pieno produktus be laktozės. Unikalia ir patentuota technologija laktozė pašalinama 100 procentų. Tai suteikia galimybę daugeliui žmonių saugiai vartoti pieno produktus ir jaustis puikiai.

 

Valio Oltermanni

Suomiškas, švelnaus šviežios grietinėlės skonio, vidutinio kietumo apvalus sūris. Tai idealus visos šeimos sūris.

 

Valio Atleet

Tai kasdieninis, skanus ir labai kokybiškas fermentinis sūris.  Įprasto riebumo ir liesas, pjaustytas gabaliukais, lapeliais ir  tarkuotas, lydytas, o gal rūkytas?...  Ir visa tai po prekiniu ženklu „Valio Atleet“, kuris žinomas jau daugiau nei 25 metus ir yra  vienas iš populiariausių kasdieninių sūrių Estijoje.

 

 

Valio Forte

Puikaus skonio kietasis sūris gaminamas iš aukščiausios kokybės pieno ir brandinamas Italijos Parma celėse. „Valio Forte“ brandinamas 10 mėnesių, „Valio Forte Speciale“  - 20 mėnesių. Švelniai granuliuotos struktūros, aitraus kvapo, lengvai salstelėjęs sūris puikiai tiks sūrių lėkštei prie vyno taurės, salotoms, kepiniams, aštriai sriubai gardinti ar kitiems gurmaniškiems patiekalams ruošti.