Naudojimosi interneto svetaine sąlygo

1. Bendroji informacija

Naudojimosi interneto svetaine sąlygos yra taikomos visai „Valio“ svetainei www.valio.lt ir produktų informacijos puslapiui www.valio.lt/produktai. Šią svetainę administruoja UAB „Valio International“ (toliau – Paslaugų teikėjas), ji yra adresu www.valio.lt.

2. Interneto svetainės turinys ir autorių teisės

Svetainėje pateikiama informacija apie UAB „Valio International“, informacija apie maistą ir mitybą bei duomenys apie „Valio“ asortimentą, prekių komponentus, maistinių medžiagų kiekį ir sudėtį.

Siekiant naudoti interneto svetainėje pateiktą informaciją ir ją susieti su bet kokia kita interneto svetaine pelno ar naujų duomenų bazių kūrimo tikslu, būtina gauti išankstinį UAB „Valio International“ leidimą.

Visa Paslaugų teikėjo interneto svetainėje pateikta medžiaga priklauso Paslaugų teikėjui. Puslapyje esantys prekės ženklai, tekstai, garso įrašai, nuotraukos ir kita medžiaga yra saugomi prekės ženklų įstatymo, autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės teisių. Svetainėje pateiktą medžiagą taip pat draudžiama iš dalies kopijuoti ir naudoti naujiems leidiniams ir (arba) duomenų bazėms kurti ir kitiems komerciniams tikslams vykdyti.

Cituojant medžiagą, remiantis citavimą reglamentuojančia teise, kaip informacijos šaltinis turi būti nurodoma interneto svetainė „Valio“ www.valio.lt.

3. Naudotojo atsakomybė

Naudotojas yra visiškai atsakingas už bet kokią padaromą žalą, kurią gali lemti netinkamas šių sąlygų vykdymas, tam tikri atlikti veiksmai ar neveikimas.

4. Paslaugų teikėjo atsakomybė

Paslaugų teikėjas neatsako naudotojui ar trečiajai šaliai už galimą žalą, kurią gali lemti klaidos ar informacijos trūkumas interneto svetainėje ar pateikiamų duomenų interpretavimas.

Paslaugų teikėjas nėra atsakingas už tai, kad naudotojas ar trečiosios šalys bendruoju interneto puslapiu naudotųsi tam tikru konkrečiu tikslu.

Paslaugų teikėjas neatsako už galimą žalą, padarytą naudotojui ar trečiosioms šalims dėl svetainės veikimo nutrūkimo ar galimų interneto svetainės techninių trikdžių. Paslaugų teikėjas nėra atsakingas už bet kokius nuostolius, galinčius atsirasti dėl naudojimosi interneto svetaine arba svetainės veikimo nutrūkimo.

5. Interneto svetainės turinys ir plėtra

UAB „Valio International“ pasilieka visas teises keisti svetainės turinį ir funkcijas, siekdama plėtoti siūlomas paslaugas.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

UAB „Valio International“ interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Interneto svetainei tai padeda prisiminti Jūsų pasirinkimus puslapyje. Lankydamiesi šioje svetainėje Jūs sutinkate su tuo, kad mes naudojame slapukus.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto dalis jūsų interneto naršyklėje, atsisiunčiama į Jūsų kompiuterį, kai lankotės tam tikroje konkrečioje svetainėje. Slapukai leidžia svetainei atpažinti lankytojo kompiuterį. Slapukai taip pat padeda interneto puslapiui įsiminti informaciją apie Jūsų apsilankymą, pvz., pageidaujamą kalbą ir kitus nustatymus. Tai gali padaryti kitą Jūsų apsilankymą paprastesnį ir naudingesnį. Slapukai atlieka svarbų vaidmenį. Be jų naudojimasis internetu būtų daug labiau varginantis.

Kokia yra slapukų paskirtis?

Mes naudojame slapukus, kad prisimintume Jūsų nustatymus ir pasirinkimus. Kiekviename kompiuteryje naršyklės nustatymuose slapukų saugojimą galite sustabdyti. Paprastai daugumos naršyklių nustatymų keitimo instrukcijas galima rasti naršyklės įrankių juostos skiltyje „help“ arba „pagalba“. Apsilankyti mūsų svetainėje galite net ir išjungę slapukų saugojimą, tačiau tokiu atveju interneto svetainė gali neveikti taip optimaliai. Slapukų išjungimas reiškia apribotą naudojimąsi svetaine ir paslaugomis. Slapukus Jūsų kompiuteryje įdiegiame tik gavę Jūsų leidimą.

Slapukai paprastai naudojami rinkti statistiką, sekančią naudotojų nuostatas lankantis interneto svetainėse. Remdamiesi statistiniais duomenimis, sukuriame profilį pagal Jūsų padarytus pasirinkimus. Šis profilis jokiu būdu nėra susietas su Jūsų vardu, adresu, el. pašto adresu ar pan.

Ar slapukai žino, kas aš esu?

Nežino. Slapukai nesaugo Jūsų vardo, adreso, amžiaus ar kitų asmens duomenų. Slapukai prisimena tik Jūsų pomėgius ir pasirinkimus iš ankstesnių apsilankymų.

Ar slapukus galima išjungti?

Taip, savo naršyklėje galite išjungti slapukų naudojimą. Daugiau informacijos apie slapukus rasite Duomenų apsaugos inspekcijos interneto svetainėje: www.aki.ee/et/kupsised.