Slapukai

  Slapukų naudojimas

  Interneto tinklalapis www.valio.lt naudoja slapukus (cookies). Tai padeda tinklalapiui  prisiminti jame atliktus jūsų pasirinkimus. Lankydamasis tinklalapyje sutinkate su tuo, kad naudojame slapukus.

   

  Kas yra slapukai?

  Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena jūsų naršyklėje, kuri yra persiunčiama į jūsų kompiuterį, kai jūs apsilankote kuriame nors konkrečiame interneto puslapyje. Jis padeda interneto tinklalapiui įsiminti informaciją apie Jūsų apsilankymą, pavyzdžiui, Jūsų pageidaujamą kalbą ar kitus parametrus. Tai gali palengvinti Jūsų kitą apsilankymą ir svetainė tampa Jums daug naudingesnė. Slapukai atlieka svarbų vaidmenį. Be jų turėtumėte daug prastesnę patirtį naudojantis tinklalapiu.

  Koks yra slapukų tikslas?

  Mes naudojame slapukus, kad įsimintume Jūsų nustatymus ir parinktis. Slapukų saugojimą galima kiekviename kompiuteryje išjungti naršyklės nustatymuose. Instrukcijas, paaiškinančias kaip reikia pakeisti daugelio naršyklių nustatymus, galima rasti po  HELP arba PAGALBA naršyklės įrankių juostoje. Vis dėlto Jūs galite lankytis mūsų tinklalapyje netgi tada, kai slapukų saugojimas yra uždraustas, tačiau šiuo atveju tinklalapis gali neveikti optimaliai. Slapukų draudimas reiškia ribotą interneto tinklalapio ir paslaugų naudojimą. Mes patalpiname jūsų kompiuteryje saugojimo funkciją turinčius slapukus tik Jums leidus.

  Slapukai paprastai yra naudojami statistinių duomenų rinkimui, stebint vartotojo teikiamą pirmenybę lankantis interneto tinklalapiuose. Pagal juos sudarome Jūsų paieškos parinkties  profilį. Tas profilis nėra jokiu būdu susietas su Jūsų vardu, adresu, el. pašto adresu ar pan.

  Ar slapukai žino, kas aš esu?

  Nežino. Slapukai nesaugo Jūsų vardo, adreso, amžiaus ir kitų asmens duomenų. Slapukai prisimena tik Jūsų  interesus ir teikiamą pirmenybę ankstesnių apsilankymų metu.

  Kokio tipo slapukus naudoja www.valio.lt?

  www.valio.lt naudoja:

  • _utma, _utmc and _utmz – tie slapukai saugo naudotojo apsilankymų skaičių interneto tinklalapyje, tų apsilankymų šaltinį ir įvairiuose tinklalapiuose praleistą laiką. Pagal Google, nesaugo asmeninės informacijos
  • Banner [556], banner [3276] , banner [3318] , banner [3327] , banner [3372] – tie slapukai saugo lankytojo spustelėjimų skaičių "Valio Eesti" antraštėse.
  • PHPSESSID – yra php sesijos ID, kurį php kodas įdeda pagal nutylėjimą ir yra naudojamas vartotojui įsiminti

  Ar slapukų naudojimą galima uždrausti?

  Taip, interneto tinklalapio lankytojas gali uždrausti slapukų naudojimą. Apie slapukus išsamesnę informaciją rasite Duomenų apsaugos inspekcijos tinklalapyje www.dai.lt/lt/slapukai