Nuo šiol "Valio Gefilus" jogurtas be laktozės ir papildytas vitaminu D

„Valio Gefilus“  jogurtai su uogomis ir vaisiais dabar papildyti ir vitaminu D, kuris yra toks svarbus mūsų klimato juostos gyventojams, nelepinamiems saulės spindulių. Be to, pieno cukraus netoleruojančių dėmesiui – šiame jogurte nėra laktozės!

 

Vitaminas D nebuvo pakankamai įvertintas ir tik  pastaraisiais metais įrodoma jo didžiulė įtaka gerai savijautai ir ligų prevencijai. Vitaminas D svarbus normaliai dantų ir kaulų būklei, raumenų funkcijai, imuninės sistemos veiklai palaikyti. Be to, vitaminas D padeda sumažinti kaulų lūžių riziką. Šio vitamino trūkumas siejamas su osteoporoze, arterine hipertenzija, širdies ligomis, vėžiu  bei autoimuniniais susirgimais. Pastaraisiais metų moksliniai tyrimai atrado ryšį tarp mažo vitamino D vartojimo ir  depresijos bei įvairių nuotaikos sutrikimų.

 

Apie 89 proc. lietuvių trūksta organizmui svarbaus vitamino D – tai įrodė Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacijos narių laboratorijose atliktų bendrojo vitamino D tyrimų rezultatai. Paprastai organizmas sintezuoja vitaminą D iš saulės spindulių, patenkančių ant odos, todėl jis dar vadinamas  „Saulės vitaminu“. Tačiau tyrimai rodo, jog net ir vasarą mūsų krašto gyventojams vitamino D vis dėlto trūksta.

 

Dalelė vasaros saulės – vitamino D yra naujuose „Valio Gefilus“ jogurtuose su  uogomis ir vaisiais. Ieškokite „Vitamino D“ ženkliuko ir mėgaukitės skaniu jogurtu be laktozės „Valio Gefilus“.