Jogurtas „Alma“ įvertintas prestižiniu „Best Buy“ apdovanojimu

„Alma“ jogurtas pripažintas geriausiu kokybės ir kainos santykio prasme Lietuvos rinkoje pagal
Šveicarijos organizacijos „ICERTIAS – International Certification Association“
atliktą  tyrimą „Best Buy Award 2017/2018“. Tyrime dalyvavo 1200 Lietuvos gyventojų.

 

Apklausoje Nurodykite jogurtą, kuris Jūsų arba Jūsų artimųjų nuomone pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu Lietuvos rinkoje“

 

„Alma“ jogurtą balsavo daugiausiai respondentų.

Sertifikatą peržiūrėti galite čia...

 

Ačiū Jums už pasirinkimą ir įvertinimą!


Tai mus labai įkvepia ir skatina dar labiau atsižvelgti į jūsų poreikius.

 

 

 

 

 

 

Apie tyrimą atlikusią organizaciją ICERTIAS

Tyrimą „ICERTIAS Best Buy Award“ reguliariai atlieka Šveicarijos organizacija „ICERTIAS – International Certification Association“. Skiriant „ICERTIAS Best Buy Award“ sertifikatus siekiama padėti pirkėjams kuo paprasčiau įvertinti, kurias aukštos kokybės paslaugas ar gaminius jie gali įsigyti už palankiausią kainą.

 

Prestižinį „Best Buy Award“ apdovanojimą savo reklaminėje veikloje aktyviai pabrėžia daugybė tarptautinių ir vietos pirmaujančių kompanijų.

 

Daugiau informacijos: http://www.bestbuyaward.org

 

 

Motinos pienas yra geriausias maistas kūdikiui. Patarimų ir nurodymų, kaip spręsti su žindymu ir laktacija susijusias problemas, gausite savo šeimos klinikoje, poliklinikoje arba gimdymo namuose.

Gydytojas ir kiti už kūdikio priežiūrą atsakingi specialistai Jums asmeniškai patars, jeigu susidūrėte su natūralaus maitinimo problemomis ir svarstote apie motinos pieno pakaitalus. Prieš nuspręsdami juos vartoti, pasitarkite su sveikatos priežiūros darbuotojais. Duodami kūdikiui pieno mišinį, tiksliai laikykitės pakuotėje pateiktų ruošimo ir laikymo nurodymų. Tai svarbu vaiko sveikatai.
Supratau ką perskaičiau