Apie LGG

Mūsų žarnyne gyvena apie 1000 bakterijų rūšių, kurios sudaro organizmo mikrobiotą. Dauguma bakterijų yra naudingos, bet kai kurios gali tapti žalingos, ypač jei jų pasidaro daug. Naudingųjų bakterijų yra daugiau ir jos slopina blogųjų augimą. Tokia natūrali mikrobiotos pusiausvyra gali sutrikti vartojant antibiotikus, veikiant stresui ar netinkamai maitinantis. Papildant kasdienę mitybą mokslininkų ištirtomis bakterijomis šią pusiausvyrą galima atkurti, sustiprinti ir išlaikyti.

 

Visi „Valio Gefilus®“ pieno produktai yra papildyti geriausiai pasaulyje ištirtomis pieno rūgšties bakterijomis LGG®  (L. rhamnosus GG, ATCC 53103). Jų poveikis ir  nauda sveikatai nagrinėtas 192 klinikiniuose tyrimuose, aprašytas 680 mokslinių straipsnių, tyrinėjant šias bakterijas apginta daugiau nei 30 daktaro disertacijų.

 

Daugiau apie LGG® skaitykite atsisiuntę informacinę brošiūrą pdf formatu

 

Motinos pienas yra geriausias maistas kūdikiui. Patarimų ir nurodymų, kaip spręsti su žindymu ir laktacija susijusias problemas, gausite savo šeimos klinikoje, poliklinikoje arba gimdymo namuose.

Gydytojas ir kiti už kūdikio priežiūrą atsakingi specialistai Jums asmeniškai patars, jeigu susidūrėte su natūralaus maitinimo problemomis ir svarstote apie motinos pieno pakaitalus. Prieš nuspręsdami juos vartoti, pasitarkite su sveikatos priežiūros darbuotojais. Duodami kūdikiui pieno mišinį, tiksliai laikykitės pakuotėje pateiktų ruošimo ir laikymo nurodymų. Tai svarbu vaiko sveikatai.
Supratau ką perskaičiau